Osobný tréning a zdieľané tréningy


Prvému osobnému tréningu predchádza krátky rozhovor. Z neho sa dozviem základné informácie o Vás (cieľ tréningu, zdravotné obmedzenia, športová minulosť...), aby sme nastavili čo najefektívnejší tréning. Počas prvých tréningov odhalíme prípadné svalové dysbalancie alebo iné obmedzenia, ktoré by mohli negatívne ovplyvniť Váš tréning. Okrem posilnenia tela, redukcie tukových zásob či nabratia svalovej hmoty budeme pracovať aj na odstránení týchto disbalancií, čo zvýši kvalitu Vášho každodenného života.

Zdieľaný tréning

Počas zdieľaného tréningu sa venujem súčasne 2 - 4 ľuďom. Každý má individuálny výber cvikov a intenzity cvičenia podľa cieľov a schopností. Tento program je pre tých, ktorý hľadajú cenovo dostupnú možnosť, mať nad sebou dohľad profesionálneho trénera. 

Občas sa ma potenciálni klienti pýtajú, či som prísny, či kričím počas tréningu. Vedzte, že som primerane prísny, ale tréningy vediem v uvoľnenej atmosfére. Som rád, keď sa klient na tréningy teší. Vtedy sa na spoločné tréningy teším aj ja a pozitívna energia prináša tiež lepšie výsledky. 

 

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií.