Core & Strength - skupinové cvičenie


Tréning Core & Strength (Citifitness Petržalka, každý utorok 17:30 - 18:30)

Skupinové cvičenie je zamerané na celkové spevnenie a vyformovanie postavy. Posilníte stabilizačný systém, brušné svalstvo a získate kondíciu. Cviky sú vykonávane s vlastnou hmotnosťou aj s činkami. Intenzita cvičenia je stredne vysoká.

Série za sebou nasledujú takým spôsobom, aby mali jednotlivé svaly dostatok času na regeneráciu. Takto zvládnete zaťaženie, ktoré vedie k rozvoju svalovej hmoty. Získate silu a súčasne spálite dostatok energie, čo pomáha pri redukcii hmotnosti. Počas tréningu precvičíte aj partie, ktoré udávajú celkový tvar postavy. Záver patrí strečingu. 

Na rozdiel od mnohých skupinových cvičení dbám na to, aby boli cviky vykonávané správnou technikou. Preto cvičenie prebieha v menších skupinách (do 8 ľudí). V takejto skupine som schopný odsledovať každého jednotlivca a v prípade potreby upozorniť na chyby a naučiť správnu techniku. Cviky prispôsobujem kondičným schopnostiam jednotlivcov - nižšou alebo vyššou záťažou, prípadne alternatívnou technikou.

Cena tréningu je 6€. Prihlásiť sa môžete dopredu na t.č. 0940735735, priamo na recepcii Cityfitness - Petržalka alebo prostredíctvom stránky https://cityfitness.sk/petrzalka. Kliknete na moje skupinové cvičenie v rozvrhu a môžete sa registrovať.

 

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií.