Cyklistické tréningy pre mládež

 

Tréningy cestnej cyklistiky pre mládež

Tréningy sú určené najmä pre mládež od 13 - 18 rokov (nie je podmienka) v Bratislave. Prebiehajú v menších skupinách (do 8 ľudí) pod mojím vedením v rámci klubu CK SLAVKO BRATISLAVA (https://cykloklub-bratislava.sk/) minimálne 2x do týždňa. Súčasťou programu je aj tréningový plán, zimná príprava v posilňovni, strečing, športová diagnostika. Cena programu je 50€ mesačne.

Tréningy sú výkonnostného charakteru, pre mladých cyklistov, ktorí majú záujem posúvať svoju výkonnosť s cieľom pretekať v rámci klubu. Zverenci trénujú na základe najnovších poznatkov o vytrvalostnom tréningu a s ohľadom na individuálne potreby každého jednotlivca.

Možnosť športovej diagnostiky. Na základe výsledkov z diagnostiky určím potrebné zaťaženie pre zlepšovanie kondičných schopností. Individuálne tréningy tiež monitorujem a na základe pocitov alebo neočakávaných udalostí upravujem. V prípade nutnosti je komunikácia so zverencami na dennej báze samozrejmosťou.

V období mimo hlavnej sezóny sú tréningy zamerané najmä na udržanie vytrvalosti, zvýšenie sily a korekciu svalových dysbalancií. Podmienkou je cestný bicykel a určitý stupeň vytrvalosti - zistíme na prvom tréningu.

 V lete sú termíny tréningov v utorok a štvrtok od 9:00.

V prípade záujmu, možnosť vytvorenia skupiny mladších 8 - 12 rokov. Zaradenie do skupín závisí od trénovanosti.

 

 

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií.